Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zájmové kroužky 2019 - 2020 ( nabídka)

 

                                     Zájmové kroužky – ZŠ Hrotovice

                                             Školní rok 2019/2020
                                                       (nabídka)

1.Předpřípravka – kopaná

Chlapci a děvčata 1. a 2. třída

Vedoucí: Mgr. Jiří Slatinský

Schůzky: Po 11.20h – 12.05h

14. Hrotovčánek ml. – folklórní soubor

Děvčata a chlapci 1. - 5. třída

Vedoucí kroužku: Renáta Holíková

Schůzky: Čt 14.00h – 15.00h

2. Kopaná -  mladší přípravka

Chlapci a děvčata 1. – 3. třída

Vedoucí: Mgr. Jiří Slatinský, Mgr. Štěpán Florián

Schůzky:  Po  12.30h – 14.00h, St 13.45h – 15.15h

15. Hrotovčánek  st. – folklórní soubor

Děvčata a chlapci 6. - 9.tř.

Vedoucí kroužku : Renáta Holíková

Schůzky: Čt 15.00h – 16.00h

3. Kopaná -  starší přípravka

Chlapci a děvčata 3. – 5. třída

Vedoucí: Mgr. Petr Popelka, David Pelán

Schůzky: Po 14.00h – 15.30h,  St 15.15h – 16.45h

16. Přírodovědný

Chlapci a děvčata 1. - 3. třída

Vedoucí: Renáta Holíková

Schůzky: Po, St, Pá 12.30h – 13.30h dle skupin

4. Kopaná starší žáci

Chlapci a děvčata 7. - 9.  třída

Vedoucí: Radek Fiala, Milan Holoubek

Schůzky: Út, Čt 16.00h – 17.30h

17. Počítače + redakce školního časopisu

Chlapci a děvčata 5. - 9. třída

Vedoucí: Renáta Holíková

Schůzky: Pá 12.30h – 14.00h       

5. Stolní tenis

Chlapci a děvčata 4 .– 9. třída

Vedoucí:  Mgr. Štěpán Florián

Schůzky: Út  17.30h – 19.30h

18. Mažoretky mladší „ Miniprincezny“

Děvčata 1. – 2. třída

Vedoucí: Hana Peterková

Schůzky:od října -  upřesníme dle rozvrhu, již naplněno

6. Volejbal chlapci a dívky

Chlapci a děvčata 5 . – 9. třída

Vedoucí:  Mgr. Jiří Slatinský

Schůzky: Po 15.30h – 17.00h

19. Mažoretky střední „ Modré květinky“

Děvčata  3. - 7.  třída

Vedoucí: Hana Peterková

Schůzky: od října – upřesníme dle rozvrhu, již naplněno

7. Barevný minivolejbal

Chlapci a děvčata 2. – 8. třída

Vedoucí: Mgr. Jiří Slatinský

Schůzky: ČT 14.45h – 15.45h

20. Mažoretky starší „ Sněhové královny“

Děvčata  7. - 9.  třída

Vedoucí: Hana Peterková

Schůzky: od října – upřesníme dle rozvrhu, již naplněno

8.Volejbal dívky

Děvčata 6. - 9. třída

Vedoucí: Mgr. Kateřina Lohniská

Schůzky: Út 14.45h – 16.00h

21 . Střelecký

Děvčata chlapci 7. – 9. třída

Vedoucí: Renáta Holíková

Schůzky: dle dohody

9. Aerobik

Dívky 3. – 6. třída

Vedoucí: Mgr. Radana Baštová

Schůzky: Po 13.00h – 14.00h

22. Cvičení z Čj - příprava k přijímacím zkouškám

Děvčata a chlapci 9. třída

Vedoucí: Mgr. Ivona Hadrabová

Schůzky: Út, Čt  6.45h – 7.15h

10. Kytara

Chlapci a děvčata 3. - 9. třída

Vedoucí: Renáta Holíková

Schůzky: středa odpoledne a dle domluvy

23. Cvičení z M - příprava k přijímacím zkouškám

Děvčata a chlapci 9. třída

Vedoucí: Mgr. Marie Hlavničková

Schůzky: Po, St  6.45h – 7.15h

11. Školní klubko  ( sólový zpěv)

Děvčata  3 . - 9. třída

Vedoucí: Renáta Holíková

Schůzky: Po, Pá 14.00h – 16.00h

24. Portugalština nebo francouzština

Děvčata a chlapci 7. – 9. třída

Vedoucí: Mgr. Ivana Varjassyová

Schůzky: Čt 14.00h – 14.45h

12. Vaření

Děvčata a chlapci 4. - 6. třída

Vedoucí: Renáta Holíková

Schůzky: Út 13.00h-14.30h

25 . Zpíváníčko

Děvčata a chlapci 1. – 5. třída

Vedoucí: Marcela Seitlová

Schůzky: Út 13.00h – 13.45h

13. Vaření

Děvčata a chlapci 7. – 9. třída

Vedoucí kroužku: Renáta Holíková

Schůzky: Út 14.50h – 16.00h

26. Sborový zpěv

Děvčata a chlapci 6. – 9. třída

Vedoucí: Mgr. Ivona Hadrabová

Schůzky: St 15.50h- 15.30h

             

Náboženství – nepovinný předmět – neplatí se - R.D.Mgr.Ing. Jan Kovář

 

*časy kroužků se mohou ještě přizpůsobit rozvrhu dětí, otevřeny budou pouze ty kroužky,

                                            do kterých se přihlásí dostatečný počet dětí